محل تبلیغات شما
پرسش درباره فروش اینورتر ماشین 500 و 300 وات

سلام من قصد خرید یک اینورتر ۵۰۰ وات را دارم آیا مارک suoer مارک معتبری هست ؟؟
جواب میده
پشتیبانی فروشگاه
بله دوست گرامی سوئر 12 سال پیشینه در این زمینه دارد. البته شما باید بفرمایید که قصد دارید چه دستگاهی رو باهاش روشن کنید

فقط برا کار معمولی مسافرت چند تا لامپ کم مصرف شارژر موبایل فقط همین
پشتیبانی فروشگاه
برای این کاربری ها کاملا پاسخگو هست. حتی اگر تعداد لامپ های شما کم هست و از دسته لامپ های کم مصرف هستند مدل های 300 وات رو هم می تونید انتخاب کنید که از طریق فندکی خودرو کار می کنند و نیازی به باز شدن درب کاپوت خودرو نیست
همچنین پورت یو اس بی شارژر جداگانه دارند
تعداد لامپ ها رو هم اگر بگید بهتر می شه راهنمایی بشین

حدود ۳ تا لامپ‌کم‌مصرف ۴۰ وات و مثلا دو تا شارژر موبایل
و اگر بخواهیم مثلا لپ تاپ باهاش شارژ کنیم چی
و من شنیدم میگن از زندگی زیاد نمیشه استفاده کرد
پشتیبانی فروشگاه
مدل 300 وات برای شارژ لپ تاپ هم کارایی داره و هیچ مشکلی نداره
فندکی تا حدود 150 وات رو پاسخگو هست
این رو باید در نظر بگیری که اینورتر در استفاده درازمدت باید فقط نیمی از توان اسمی رو بده. یعنی شما از اینورتر 300 وات باید 150 وات بگیرید. یا از 500 وات 250 وات و از 1000 وات 500 وات
در نتیجه اینورتر 300 وات اگر 150 وات ازش بگیرید مشکلی برای استفاده از فندکی نداره
اما اینورتر 500 وات به بالا رو باید از سر باتری بگیری حتما

لینک خرید اینورتر 150 وات فندکی یو اس بی دار
72,000 تومان

مدت زمان کارکرد باتری ماشین

مثلا با این تعداد لامپ ها من ازش بخوام بگیرم چند ساعت باطری دوام میاره،
ک باطری نخوابه
برا ماشین ضرر هم داره ؟؟
پشتیبانی فروشگاه
این بستگی به شرایط باتری شما داره. اگر باتری سالم باشه و بالاتر از 65 آمپر باشه شاید چیزی بین 3 تا 6 ساعت کار بکنه. سپس باید خودرو روشن کنید تا حدود 5 دقیقه روشن باشه و باتری شارژ بشه
با این شرایط هیچ ضرری برای باتری نداره. فقط خالی شدن باتری هست که ممکنه به باتری آسیب برسونه
اما همه چیز به سلامت باتری و آمپر باتری شما بستگی داره
89,300 تومان 94,000 تومان -5

توان خروجی اینورتر تبدیل برق خودرو به 220

حالا پیشنهاد شما چی هست
پشتیبانی فروشگاه
ببنید اگر فقط برای شارژ لپ تاپ + گوشی موبایل و + روشن کردن 3 عدد لامپ 40 وات نیاز دارید گزینه 300 وات فندکی بهترین گزینه هست
اما اگر بیشتر از این ممکن هست استفاده داشته باشید مدل 500 وات و 1500 وات گزینه های اقتصادی هستند که با باتری معمولی خودرو هم کار می کنند. برای راحتی هم می تونید یک سیم از سر باتری به درون خودرو بکشید که نیازی به باز کردن کاپوت نباشه

من در سالی۵ بار میخوام استفاده کنم اونم برا تفریح خراب ک نمیشه دستگاهه
پشتیبانی فروشگاه
اما مدت زمان کارکرد دستگاه و خالی شدن باتری این موضوع ربطی به مدل اینورتر نداره. ربط داره به سلامت باتری و میزان مصرف دستگاه هاتون

من در سالی۵ بار میخوام استفاده کنم اونم برا تفریح خراب ک نمیشه دستگاهه
خیر چرا خراب بشه؟! شرایطی داره که اگر رعایت کنید هیچ وقت خراب نمی شه. اینورتر خودرو شرایط مشخصی داره. شما می تونید راهنمایی بگیرید از بخش فنی و طبق اون عمل کنید. با رعایت شرایط یک سال گارانتی دارن همگی اینورترهای ماشین

شما فقط همین برنو را کار میکنید
برند
پشتیبانی فروشگاه
خیر
برندهای گوناگون هست
پرکس
جی اچ کی
با یک سال گارانتی

خرید بهترین مارک اینورتر خودرو

کدوم بهتر از همه هست
پشتیبانی فروشگاه
سوئر برند معتبری هست. هرچند همگی دارای 1 سال گارانتی هستند
شما می تونید به تارنمای رسمی سوئر وارد بشین به زبان انگلیسی- این شرکت به صورت تخصصی 12 سال هست که در این زمینه کار می کنه

ممنون از شما من از طریق وبسایت فرهر اقدام به خرید انلاین می کنم. چند روزه به دستم می رسه؟

با پست پیشتاز 1 تا 2 روز و بات پست عادی 3 تا 5 روز کاری به دستتون می رسه.

مطالب آموزشی راهنمای خرید اینورتر خودرو

راهنمای خرید اینورتر مبدل برق ۱۲ ماشین به ۲۲۰ ولت

اینورتر

در این جستار ( مطلب ) آموزشی در تارنمای آی سی ۲۰۰۰ کوشش می‌کنیم تا به موضوع اینورتر ماشین، راهنمای استفاده از اینورتر خودرو و چگونگی خرید مطمئن از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت بپردازیم ( لینک خرید در بخش پایین همین نوشتار است ). …

اینورتر ماشین مبدل برق خودرو ۱۲ به ۲۲۰ ولت شهری آموزش و راهنمای خرید

اینورتر تبدیل برق خودرو 12 به 220

دستگاه اینورتر خودرو یا اینورتر ماشین مبدل برق ۱۲ به ۲۲۰V، در واقع یک دستگاه است که توانایی تبدیل برق ۱۲ ولت ماشین سواری به برق ۲۲۰ ولت شهری را دارد. یعنی شما با خرید یک دستگاه اینورتر تبدیل برق ماشین به ۲۲۰ ولت می‌توانید دستگاه‌های گوناگون که با برق شهری …

ادامه نوشته »

راهنمای خرید اینورتر خودرو مبدل ۱۲ به ۲۲۰ شهری

اینورتر خودرو
در این جستار کوتاه آموزشی به موضوع راهنمای خرید و چگونگی انتخاب و تهیه دستگاه تبدیل برق ماشین به ۲۲۰ ولت شهری ( اینورتر خودرو ) برای می‌پردازیم. در واقع انواع گوناگونی از دستگاه‌های تبدیل برق ماشین به ۲۲۰V در بازار موجود است که همین امر انتخاب و خرید آن

فروش انواع ماژول آمپلی فایر فروشگاه فروهر

ساخت آمپلی فایر 40 وات برای تست نویز

کابل برق پاور کیس کامیپوتر قوی 16 آمپر

اینورتر ,وات ,برق ,خودرو ,ماشین ,باتری ,مبدل برق ,پشتیبانی فروشگاه ,اینورتر خودرو ,تبدیل برق ,300 وات ,خرید اینورتر خودرو

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی Arthur's site بازاریابی اینترنتی و غیره بانوی بصیرت س پشت پرده اغتشاشات2: vorsnilynbio موسسه علمی و پژوهشی گیلان پژوهش Barbara's info Wilbur's notes kietrapdetal